Zadetkov: 1288

Vprašanje:

Sem lastnik in direktor d.o.o. Z d.o.o -jem imam sklenjeno pogodbo o zaposlitvi. Lahko sebe dam na čakanje zaradi krize COVID-19?
 

Odgovor:

Da, v kolikor ste zaposleni v podjetju.

e-obrazec - Napotitev delavca na čakanje na delo doma zaradi korona virusa (epidemije COVID-19)

Več informacij najdete spodaj:

Informiran.si - Čakanje zaposlenega na domu zaradi korona virusa

Informiran.si - Možnosti delodajalcev glede zaposlenih v času koronavirusa

Informiran.si - Oprostitev plačila prispevkov za delodajalce

MojMaliPravnik
Brezplačni pravni odgovor